Lumigrip verlichte leuning balustrade
lumigrip verlichte trapleuning

PROJECT VAN DE WEEK!

10 juli 2017

Week 27

Glazen balustrade die zorgt voor privacy

Gaat uw voorkeur uit naar glas maar, wilt u de privacy behouden? Kies dan tijdens uw ontwerp en adviesgesprek voor een uitvoering met mat- of melkglas. De gelaagde ruiten worden dan voorzien van een matte folie verwerkt tussen de twee ruiten. Dat maakt het doorheen kijken lastig en is ook nog eens makkelijk te onderhouden. Een stijlvolle oplossing die ook nog eens super veilig is voor jong en oud.

Een speelse oplossing!

Bij dit project heeft onze klant gekozen voor een RVS glazen balustrade uitvoering met melkglas. De montage hiervan is op de overloop, wat deze meteen veilig maakt voor de jonge kinderen die aanwezig zijn. De RVS balustrade schuin langs de trap is voorzien van drie RVS knieregels. Dit vormt samen een speelse oplossing! De doorloop van opdracht tot montage was circa 8 weken.

Benieuwd naar andere projecten van Lumigrip?

Wij delen elke week een project waar wij trots op zijn of waar een bijzonder verhaal achter zit. Lees hier bijvoorbeeld over het project van vorige week.

Heeft u een wens voor een soort project dat u graag zou willen zien? Stuur ons een mail. Wij horen graag van u!

PROJECT VAN DE WEEK!